Gminne Święto Strażaka

W dniu 3 maja br. na rynku Łapanowa odbyło się Gminne święto Strażaka. W uroczystościach tych uczestniczyłaa rónież nasza jednostka. Prowadzącym jednostki w trakcie przemarszu z rynku do kościoła na mszę św. i na miejsce uroczystości był‚ Z-ca Komendanta Gminnego ZOSP RP Paweł Kaczmarczyk.
Podczas uroczystości został, przekazany sztandar dla OSP Wolica jak jednostka została odznaczona „Srebrnym medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa”. Wręczone zostały również odznaczenia dla zasłużonych strażaków. Odznaczenia otrzymali:
Złoty medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”
1. Palonek Wojciech, syn Aleksandra
2. Nowak Daniel, syn Romana
Srebrny medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”
1. Grabacki Andrzej, syn Stanisława
2. Hojda Robert, syn Mariana
Brązowy medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”
1. Pacek Tomasz, syn Zygmunta
Odznakę „Wzorowy Strażak”
1. Śp. Siwiec Paweł
2. Pławecki Tomasz

Komentowanie jest wyłączone.