OSP KSRG ŁAPANÓW

← Back to OSP KSRG ŁAPANÓW

Wspomóż naszą jednostkę

Przyczyń się do rozwoju jednostki! Wystarczy, że przelejesz dobrowolną kwotę na nasze oficjalne konto bankowe. Możesz także przekazać swój 1% podatku dla jednostki! Uzbierane pieniądze pozwolą nam sfinansować nowy sprzęt, oraz usprawnić już posiadający. Ze wszystkich pieniędzy, które zostają przekazane na naszą jednostkę bardzo skrupulatnie się rozliczamy dlatego masz 100%-ową gwarancję, że Twój gest zostanie prawidłowo zagospodarowany. Szanujemy każdą złotówkę jaką nam powierzysz!

 

Dane przelewu:
– Nazwa: KBS O/LAPANOW
– Nr konta: 56 8591 0007 0120 0000 0039 0001
– Adres: ŁAPANÓW 36, 32-740 ŁAPANÓW
– Tytuł: DAROWIZNA NA RZECZ DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ OSP ŁAPANÓW

 

Dane krs:
– Numer: 0000136555
– Cel szczegółowy: DAROWIZNA NA RZECZ DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ OSP ŁAPANÓW

Aplikacja mobilna Regionalny System Ostrzegania (RSO) jest to rozwiązanie, mające na celu informowanie społeczeństwa o zagrożeniach, a także pełniące funkcję edukacyjną poprzez poradniki postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Dostępna jest już nowa wersja Aplikacji mobilnej RSO, której wydawcą jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Obecna wersja aplikacji zostanie wycofana.
Zachęcamy do pobrania nowej wersji Aplikacji mobilnej RSO.

Aplikacja RSO pozwala na:
– Przegląd ostrzeżeń o sytuacjach nadzwyczajnych w całym kraju w następujących kategoriach: meteorologiczne, hydrologiczne, informacje drogowe, ogólne,
– Przegląd informacji o stanach wód na rzekach całej Polski,
– Dostęp do bazy wiedzy w postaci poradników postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Ostrzeżenia pochodzą z wojewódzkich centrów zarządzania kryzysowego, które otrzymują informacje o zagrożeniach m.in. IMGW-PIB czy GDDKiA.

Aplikacja dostępna na telefonach z systemem