Poszukiwania – 2/2021

W dniu 04.01.2021 r. o godzinie 20:12 nasza jednostka została zadysponowana do poszukiwań w miejscowości Zbydniów. Na miejsce udajemy się zastępem GBA i GLM. Dyspozytor SKKP poinformował nas że punktem koncentracyjnym będzie Szkoła w miejscowości Zbydniów. Po dotarciu do punktu koncentracyjnego każdej jednostce został przydzielony obszar. Nasza jednostka wraz z jednostka OSP Zbydniów został przydzielony obszar Brzezowa – Ubżerz. Po przeszukaniu tego obszaru zmieniono obszar poszukiwań, nowym punktem koncentracji zostało Grabie (Tokfrez). O godzinie 00:35 poszukiwany został odnaleziony cały i zdrowy przez nasz zastęp GBA, następnie został przetransportowany do punktu koncentracyjnego gdzie został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Facebook

Komentowanie jest wyłączone.