STRAŻAK MAŁOPOLSKI 2018 | Zagłosuj lub nominuj strażaków zawodowych i ochotników, jednostki OSP i młodzieżowe drużyny pożarnicze

Trwa wielki plebiscyt strażacki! Wspólnie z Państwową Strażą Pożarną i Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych nagrodzimy zawodowców, ochotników, jednostki OSP, a także młodzieżowe drużyny pożarnicze z całej Małopolski. Na zwycięzców czekają cenne nagrody. Zagłosuj lub zgłoś swoich kandydatów! To już druga edycja wielkiego plebiscytu prowadzonego pod honorowym patronatem Piotra Ćwika, Wojewody Małopolskiego, nadbryg. Stanisława Nowaka, Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, oraz Edwarda Siarki, prezesa Zarządu Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
 
 
PROSIMY O ZAGŁOSOWANIE NA:
– NASZĄ JEDNOSTKĘ WYSYŁAJĄC SMS O TREŚCI: SJ.318 NA NUMER 72355
– NASZEGO STRAŻAKA OCHOTNIKA WYSYŁAJĄC SMS O TREŚCI: ST.88 NA NUMER 72355

Źródło i więcej informacji: Gazeta Krakowska

Komentowanie jest wyłączone.